Lacetti klub fórum
2024. Március 28. - 09:16:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Hány órakor kezdődjön a találkozó?  (Szavazás lezárva: 2008. November 11. - 18:26:11)
10 órakor - 10 (66.7%)
11 órakor - 1 (6.7%)
12 órakor - 1 (6.7%)
13 órakor - 3 (20%)
14 órakor - 0 (0%)
15 órakor - 0 (0%)
Összes szavazó: 13

Oldalak: [1] 2 3 ... 26   Le
 
Szerző Téma: Évadzáró Találkozó 2008 November 22 Városliget.  (Megtekintve 96837 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Dátum: 2008. Május 11. - 15:30:30 »

Tudom, kicsit korai, de idén is lesz vadasparki Tali.  Vigyorog
Nem lehet elég korán írni róla, hogy mindenki szervezhesse a szabadidejét.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1 Dátum: 2008. Május 11. - 15:38:26 »

Ja ez a szokásos évenkénti összejövetel lenne? Mosolyog
Ráérek!..? Kacsint Vigyorog

Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #2 Dátum: 2008. Május 11. - 16:52:13 »

Ja ez a szokásos évenkénti összejövetel lenne? Mosolyog
Ráérek!..? Kacsint Vigyorog


Bizony-bizony, a jubileumi összeröffenés...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #3 Dátum: 2008. Május 11. - 18:14:48 »

VÉTÓ!!!! A fiam szülinapja! Megskalpolnak, ha talira megyünk!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #4 Dátum: 2008. Május 11. - 19:07:43 »

VÉTÓ!!!! A fiam szülinapja! Megskalpolnak, ha talira megyünk!

Van rá 5 hónapod,hogy azt a szülinapi partit megszervezd 1nappal elöttre vagy 1 nappal utánra.Nincs kifogás. Kacsint
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #5 Dátum: 2008. Május 11. - 19:20:35 »

VÉTÓ!!!! A fiam szülinapja! Megskalpolnak, ha talira megyünk!

Van rá 5 hónapod,hogy azt a szülinapi partit megszervezd 1nappal elöttre vagy 1 nappal utánra.Nincs kifogás. Kacsint
De van! Én abból az 5 hónappból minimumm 4-et nem leszek itthon és örülök, a hazaesek rá!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6 Dátum: 2008. Május 11. - 19:40:55 »

VÉTÓ!!!! A fiam szülinapja! Megskalpolnak, ha talira megyünk!

Van rá 5 hónapod,hogy azt a szülinapi partit megszervezd 1nappal elöttre vagy 1 nappal utánra.Nincs kifogás. Kacsint
De van! Én abból az 5 hónappból minimumm 4-et nem leszek itthon és örülök, a hazaesek rá!
  Mese nincs, akkor hozd Magaddal a fiad, majd tőlünk is kap valamit! Vigyorog Tőled meg azt, hogy eljöhet a Lacetti Klub Találkozójára! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #7 Dátum: 2008. Május 12. - 20:11:27 »

VÉTÓ!!!! A fiam szülinapja! Megskalpolnak, ha talira megyünk!

Van rá 5 hónapod,hogy azt a szülinapi partit megszervezd 1nappal elöttre vagy 1 nappal utánra.Nincs kifogás. Kacsint
De van! Én abból az 5 hónappból minimumm 4-et nem leszek itthon és örülök, a hazaesek rá!
  Mese nincs, akkor hozd Magaddal a fiad, majd tőlünk is kap valamit! Vigyorog Tőled meg azt, hogy eljöhet a Lacetti Klub Találkozójára! Vigyorog
És a házisárkánnyal mit csinálok? Tudod, hogy mit hallgathatnék?!   
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #8 Dátum: 2008. Május 12. - 20:13:12 »

VÉTÓ!!!! A fiam szülinapja! Megskalpolnak, ha talira megyünk!

Van rá 5 hónapod,hogy azt a szülinapi partit megszervezd 1nappal elöttre vagy 1 nappal utánra.Nincs kifogás. Kacsint
De van! Én abból az 5 hónappból minimumm 4-et nem leszek itthon és örülök, a hazaesek rá!
  Mese nincs, akkor hozd Magaddal a fiad, majd tőlünk is kap valamit! Vigyorog Tőled meg azt, hogy eljöhet a Lacetti Klub Találkozójára! Vigyorog
És a házisárkánnyal mit csinálok? Tudod, hogy mit hallgathatnék?!   
  Hozd el őt is, és meghívjuk Szent Györgyöt is! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Dupla örömöt szerzünk ezzel, úgy érzem most már, sajnos. Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #9 Dátum: 2008. Május 12. - 21:14:34 »

Őszintén, most kezdtem csak megijedni, mert kinéz, hogy emhogy a fiam szülinapjára, de jó, ha november elejére hazaérek. Viszont június 20-ig itthon leszek.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #10 Dátum: 2008. Június 02. - 19:06:48 »

Őszintén, most kezdtem csak megijedni, mert kinéz, hogy emhogy a fiam szülinapjára, de jó, ha november elejére hazaérek. Viszont június 20-ig itthon leszek.


És akkor nem leszek itthon június 20- ig, mert átveszem következő hétfőn a rémuralmat egy hajón  Vigyorog
Viszont megkérdezem. Nem lehet ezt a talit kicsit későbbre tenni? Mert így is sanszos, hogy nem érek haza időben. És akkor így idén SEHOL nem tudok ott lenni! Ezt szeretnétek? 
És tavaly ismeg volt savazva, hogy mikor legyen...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #11 Dátum: 2008. Június 02. - 19:19:22 »

Leteszem a voksomat arra az időpontra, amikor tengerész fiam is el tud majd jönni! Ne az időpont legyen a lényeg, ragaszkodjunk a mi Kapitányunkhoz! Ki velünk? He Ki ellenünk? He Csak tudjuk meg időben, hogy meddig kell a hajót dirigálni! Kacsint Cap! Amint tudsz egy megoldható időpontot, közöld velünk, és remélem a nagy többség elfogadja, hogy várjunk meg Téged az évzáró talival! Kacsint Vigyorog Ha leszavaznának, akkor egy külön Kapitányköszöntő Talit szervezek, és gondolom ott sem csak ketten lennénk! Kacsint Vigyorog Uff! Én szóltam! Remélem jót! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #12 Dátum: 2008. Június 02. - 19:51:36 »

Leteszem a voksomat arra az időpontra, amikor tengerész fiam is el tud majd jönni! Ne az időpont legyen a lényeg, ragaszkodjunk a mi Kapitányunkhoz! Ki velünk? He Ki ellenünk? He Csak tudjuk meg időben, hogy meddig kell a hajót dirigálni! Kacsint Cap! Amint tudsz egy megoldható időpontot, közöld velünk, és remélem a nagy többség elfogadja, hogy várjunk meg Téged az évzáró talival! Kacsint Vigyorog Ha leszavaznának, akkor egy külön Kapitányköszöntő Talit szervezek, és gondolom ott sem csak ketten lennénk! Kacsint Vigyorog Uff! Én szóltam! Remélem jót! Kacsint Vigyorog
Már én is szívesen megismerném Kapitányt!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #13 Dátum: 2008. Június 03. - 14:14:15 »

Már én is szívesen megismerném Kapitányt!
Meg én is! Vigyorog
De tényleg, legyen akkor amikor a nagytöbbségnek jó! Illetve még az idő is elfogadható ( celsiusban ). Kacsint
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #14 Dátum: 2008. Június 03. - 14:52:28 »

Captain! Nos, hát látod kezdünk melléd állni! Kacsint Most rajtad a sor, hogy jelezs, mikorra érsz vissza kis hazánkba? He Szóval mindenki örülne Neked, tehát szólj, hogy megfelelő időpontot választhassunk! Kacsint Mert az mégsem járja, hogy elteljen az év úgy, hogy az aktiv tagok nagy része ne ismerje személyesen az egyik legaktivabb tagunkat! Kacsint Szóval, megvárunk Cap! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: [1] 2 3 ... 26   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!