Lacetti klub fórum
2024. Március 29. - 13:44:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 206   Le
 
Szerző Téma: Műszaki segítség, tanácskérés  (Megtekintve 541964 alkalommal)
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #1245 Dátum: 2009. Október 15. - 18:30:48 »

Visszamenőleg a csatlakozóra irom: nekem oly mértékben szénné égett, hogy Bécsből lámpa nélkül jöttem haza. Teljesen elolvadt...
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1246 Dátum: 2009. Október 17. - 19:18:00 »

Na még egy kérdés. Most hogy megint hideg van, ismét előjött egy érdekes dolog, ami tavaly télen is volt. Beindítom a kocsit, szöszmötölök egy kicsit és mondjuk elindulok tolatva pár métert (végülis ez mindegy, mert előre fele is csinálja). Megállok és kinyomom a kuplungot, hogy egyesbe (vagy kettesbe) váltsak és amikor kinyomom a fordulat felmegy 2000-ig és visszaesik. Kb 10-15 méter megtétele után (kimegyek a főútig vagy a munkahelyem kapujáig) a második kuplungolásnál már nem csinál ilyet, vagy csak enyhébben. Ez miért van?
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1247 Dátum: 2009. Október 17. - 21:25:04 »

Na még egy kérdés. Most hogy megint hideg van, ismét előjött egy érdekes dolog, ami tavaly télen is volt. Beindítom a kocsit, szöszmötölök egy kicsit és mondjuk elindulok tolatva pár métert (végülis ez mindegy, mert előre fele is csinálja). Megállok és kinyomom a kuplungot, hogy egyesbe (vagy kettesbe) váltsak és amikor kinyomom a fordulat felmegy 2000-ig és visszaesik. Kb 10-15 méter megtétele után (kimegyek a főútig vagy a munkahelyem kapujáig) a második kuplungolásnál már nem csinál ilyet, vagy csak enyhébben. Ez miért van?
szerintem mindenkié ezt csinálja csak nem ennyire.Ugyanaz mint a váltáskori motor felpörgetés mindig.És mivel hideg motorról irsz igy a szivató miatt pörög fel jobban.Az alapjáratszabályzóra gyanakszom.Az huz neki gázt autómatice és amitor tehermentesited a motort nem reagál elég gyorsan,hogy visszavegye a gázt.De próbáld csak meg simán egyesbe teszed kézifékkel és a kuplungot ráengeded ovatosan hogy az alapjárat kicsit essen majd gyorsan kinyomod a kuplungot ugyanez lessz .felpörög a motor.
Naplózva

06 70/22 11 222
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1248 Dátum: 2009. Október 17. - 21:32:17 »

Na még egy kérdés. Most hogy megint hideg van, ismét előjött egy érdekes dolog, ami tavaly télen is volt. Beindítom a kocsit, szöszmötölök egy kicsit és mondjuk elindulok tolatva pár métert (végülis ez mindegy, mert előre fele is csinálja). Megállok és kinyomom a kuplungot, hogy egyesbe (vagy kettesbe) váltsak és amikor kinyomom a fordulat felmegy 2000-ig és visszaesik. Kb 10-15 méter megtétele után (kimegyek a főútig vagy a munkahelyem kapujáig) a második kuplungolásnál már nem csinál ilyet, vagy csak enyhébben. Ez miért van?
szerintem mindenkié ezt csinálja csak nem ennyire.Ugyanaz mint a váltáskori motor felpörgetés mindig.És mivel hideg motorról irsz igy a szivató miatt pörög fel jobban.Az alapjáratszabályzóra gyanakszom.Az huz neki gázt autómatice és amitor tehermentesited a motort nem reagál elég gyorsan,hogy visszavegye a gázt.De próbáld csak meg simán egyesbe teszed kézifékkel és a kuplungot ráengeded ovatosan hogy az alapjárat kicsit essen majd gyorsan kinyomod a kuplungot ugyanez lessz .felpörög a motor.
Lehetséges, csak viszonylag sokáig kitartja magas fordulatot (4-5 másodperc). Viszont az első télen nem emlékszem, hogy ilyen lett volna, illetve tavaly is csak december elején jelentkezett először (vagy lehet rosszul emlékszem  ).
Naplózva
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #1249 Dátum: 2009. Október 18. - 12:56:01 »

Á, ne foglalkozz vele, mind ezt csinálja, ez tök normális. Régen te tetted rá a szivatót kézzel, most meg a computer dúsítja a keveréket a hideg motornak. Terhelés nélkül a dús keverék felpörgeti kissé a motort. Ennyi.
Naplózva

Pittike
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1250 Dátum: 2009. Október 18. - 21:55:13 »

Á, ne foglalkozz vele, mind ezt csinálja, ez tök normális. Régen te tetted rá a szivatót kézzel, most meg a computer dúsítja a keveréket a hideg motornak. Terhelés nélkül a dús keverék felpörgeti kissé a motort. Ennyi.
Ma reggel direkt kipróbáltam a fordulatot kuplungfelengedéssel terhelés után.Egy kicsit felmegy kb 1200-ig.többszőr eljátszottam vele de mindig ennyi volt.Ettől függetlenül az enyém nem mérvadó mert e85-el járok.Lehet benyával másabb.
Naplózva

06 70/22 11 222
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1251 Dátum: 2009. Október 19. - 12:32:45 »

A csomagleszorító hálónak feszt eltörnek a műanyag kampói. Valaki megmókolta már? Vagy csak nekem van ilyen problémám?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1252 Dátum: 2009. Október 19. - 15:59:55 »

A csomagleszorító hálónak feszt eltörnek a műanyag kampói. Valaki megmókolta már? Vagy csak nekem van ilyen problémám?
Jaj tényleg adtak az autóhoz ilyet,már el is felejtettem.Lassan kicsomagolom és megnézem hogy milyen. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1253 Dátum: 2009. Október 19. - 16:06:35 »

A csomagleszorító hálónak feszt eltörnek a műanyag kampói. Valaki megmókolta már? Vagy csak nekem van ilyen problémám?
Jaj tényleg adtak az autóhoz ilyet,már el is felejtettem.Lassan kicsomagolom és megnézem hogy milyen. Vigyorog
Nekem nincs ilyen hálóm. Nekem adod? Kacsint
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1254 Dátum: 2009. Október 19. - 16:18:58 »

A Lacetti SW-hez jár a térelválasztó háló, és a csomagleszorító háló, tehát 2 db. biztonsági, és praktikus eszköz. Mert ez a legjobb választás! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1255 Dátum: 2009. Október 19. - 16:22:14 »

A csomagleszorító hálónak feszt eltörnek a műanyag kampói. Valaki megmókolta már? Vagy csak nekem van ilyen problémám?
Jaj tényleg adtak az autóhoz ilyet,már el is felejtettem.Lassan kicsomagolom és megnézem hogy milyen. Vigyorog
Nekem nincs ilyen hálóm. Nekem adod? Kacsint
És ha pecázáskor fogok valami brutál nagy halat,akkor mivel fogom rögzíteni? Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1256 Dátum: 2009. Október 19. - 16:33:56 »

A csomagleszorító hálónak feszt eltörnek a műanyag kampói. Valaki megmókolta már? Vagy csak nekem van ilyen problémám?
Jaj tényleg adtak az autóhoz ilyet,már el is felejtettem.Lassan kicsomagolom és megnézem hogy milyen. Vigyorog
Nekem nincs ilyen hálóm. Nekem adod? Kacsint
És ha pecázáskor fogok valami brutál nagy halat,akkor mivel fogom rögzíteni? Vigyorog
Amennyiben az a brutál nagy hal egy cápa lesz, akkor az enyémet szívesen odaadom, mert szeretnék cápa-uszonylevest enni már elég rég óta. Megérdemelné! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1257 Dátum: 2009. Október 19. - 16:40:27 »

A csomagleszorító hálónak feszt eltörnek a műanyag kampói. Valaki megmókolta már? Vagy csak nekem van ilyen problémám?
Jaj tényleg adtak az autóhoz ilyet,már el is felejtettem.Lassan kicsomagolom és megnézem hogy milyen. Vigyorog
Nekem nincs ilyen hálóm. Nekem adod? Kacsint
És ha pecázáskor fogok valami brutál nagy halat,akkor mivel fogom rögzíteni? Vigyorog
Amilyen halakat te fogsz, azok átesnek a háló lyukain. Vigyorog
Naplózva


LPG
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #1258 Dátum: 2009. Október 19. - 16:50:39 »

A csomagleszorító hálónak feszt eltörnek a műanyag kampói. Valaki megmókolta már? Vagy csak nekem van ilyen problémám?
Jaj tényleg adtak az autóhoz ilyet,már el is felejtettem.Lassan kicsomagolom és megnézem hogy milyen. Vigyorog
Nekem nincs ilyen hálóm. Nekem adod? Kacsint
És ha pecázáskor fogok valami brutál nagy halat,akkor mivel fogom rögzíteni? Vigyorog
Amennyiben az a brutál nagy hal egy cápa lesz, akkor az enyémet szívesen odaadom, mert szeretnék cápa-uszonylevest enni már elég rég óta. Megérdemelné! Kacsint
Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1259 Dátum: 2009. Október 19. - 17:43:17 »

A csomagleszorító hálónak feszt eltörnek a műanyag kampói. Valaki megmókolta már? Vagy csak nekem van ilyen problémám?
Jaj tényleg adtak az autóhoz ilyet,már el is felejtettem.Lassan kicsomagolom és megnézem hogy milyen. Vigyorog
Nekem nincs ilyen hálóm. Nekem adod? Kacsint
És ha pecázáskor fogok valami brutál nagy halat,akkor mivel fogom rögzíteni? Vigyorog
Amennyiben az a brutál nagy hal egy cápa lesz, akkor az enyémet szívesen odaadom, mert szeretnék cápa-uszonylevest enni már elég rég óta. Megérdemelné! Kacsint
Vigyorog Vigyorog Vigyorog
khmmmmmm..........! Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 206   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!