Lacetti klub fórum
2024. április 19. - 09:19:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 206   Le
 
Szerző Téma: Műszaki segítség, tanácskérés  (Megtekintve 542981 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1260 Dátum: 2009. Október 19. - 18:07:26 »

A csomagleszorító hálónak feszt eltörnek a műanyag kampói. Valaki megmókolta már? Vagy csak nekem van ilyen problémám?
Jaj tényleg adtak az autóhoz ilyet,már el is felejtettem.Lassan kicsomagolom és megnézem hogy milyen. Vigyorog
Nekem nincs ilyen hálóm. Nekem adod? Kacsint
Hálót add Janinak, a kampókat meg nekem! Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1261 Dátum: 2009. Október 20. - 12:46:20 »

A csomagleszorító hálónak feszt eltörnek a műanyag kampói. Valaki megmókolta már? Vagy csak nekem van ilyen problémám?
Az enyém még nem törött el.
Hogyan tud eltörni?
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1262 Dátum: 2009. Október 20. - 17:08:07 »

A csomagleszorító hálónak feszt eltörnek a műanyag kampói. Valaki megmókolta már? Vagy csak nekem van ilyen problémám?
Az enyém még nem törött el.
Hogyan tud eltörni?

Állandóan kölcsönadja..... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1263 Dátum: 2009. Október 20. - 19:08:24 »

A csomagleszorító hálónak feszt eltörnek a műanyag kampói. Valaki megmókolta már? Vagy csak nekem van ilyen problémám?
Az enyém még nem törött el.
Hogyan tud eltörni?

Hát úgy, hogy reccs. Vigyorog
Nem tudo, a kampóvége letörik.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1264 Dátum: 2009. Október 20. - 19:17:49 »

A csomagleszorító hálónak feszt eltörnek a műanyag kampói. Valaki megmókolta már? Vagy csak nekem van ilyen problémám?
Az enyém még nem törött el.
Hogyan tud eltörni?

Hát úgy, hogy reccs. Vigyorog
Nem tudo, a kampóvége letörik.
Lehet,hogy az anyósod nem ott kéne szállítanod és akkor tovább bírná a háló?! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1265 Dátum: 2009. Október 20. - 19:38:56 »

A csomagleszorító hálónak feszt eltörnek a műanyag kampói. Valaki megmókolta már? Vagy csak nekem van ilyen problémám?
Az enyém még nem törött el.
Hogyan tud eltörni?

Hát úgy, hogy reccs. Vigyorog
Nem tudo, a kampóvége letörik.
Lehet,hogy az anyósod nem ott kéne szállítanod és akkor tovább bírná a háló?! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Anyósomról le lehet szállni!

Illetve ráállni a cégeseddel! Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1266 Dátum: 2009. Október 21. - 12:53:25 »

A csomagleszorító hálónak feszt eltörnek a műanyag kampói. Valaki megmókolta már? Vagy csak nekem van ilyen problémám?
Az enyém még nem törött el.
Hogyan tud eltörni?

Hát úgy, hogy reccs. Vigyorog
Nem tudo, a kampóvége letörik.
Lehet,hogy az anyósod nem ott kéne szállítanod és akkor tovább bírná a háló?! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Jézusom!
Ha leírnám ami az én tippem volt.
De aztán megláttam a te verziódat, és inkább nem írtam. Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1267 Dátum: 2009. Október 27. - 09:59:51 »

Cartársak!

12 éves offtopik autómhoz kérnék tanácsot!
 
12 éves 1,3 Swift.

A hosszú hétvége miatt 3 napig nem volt beindítva. Tegnap reggel nehezen indult. Annyira, hogy le kellett bikáznom, akkor viszont pöccel röffent be. He Emiatt rossz akkura gyanakodtam. Hagytam jó 15 percig alapjáraton ketyegni, majd asszony elindult gyerekkel oviba. A kapuig jutott, ott lefullasztotta és nem tudta az üzemmeleg motort elindítani. Addig próbálkozott, amíg valószínűleg jól megszívta magát a motor és már az akku sem forgatta meg. (Arra gondoltam még mindig, hogy a gyengus- 5 éves Bosch - aksit nagyon leveszi az új rádió fejegysége + főleg rövid, hhelyi távokon használjuk amióta megvan a Lacsi Vigyorog).
Vettem új akkut és amikor pár óra múlva be akartam rakni, pöcre beindult!!! Elmentem vele ide oda, többször leállíottam rövid távok után és üzemmelegen, majd picit lehűlve elindut gond nélkül. He Tehát nem az akku?
Ma reggel minden gond nélkül beindult. Bemelegedett üzemmelegre, de mielött asszony elindult volna vele az oviba, mondtam próbálja le, hogy tutira megy- e! Hát nem! Az alig pár másodperce leállított, üzemmelegre járatott motort csak forgatta az önindító és közben a kipuffogó aprókat pukkant!
Megint megszívta magát, ami elkerülhetetlen, de 3. indítózás után feladtam, mert gyanítom, ez nem akku és ne tegyem tönkre. A szerelő csütörtökig zárva, elutazott- hurrá. A másikhoz nem viszem, mert lehúzós. Viszont ha van ötletetek, hogy apróbb dolog, azt megcsinálom én, pl. gyertyák (mondjuk nincs hézagolóm, de gondolom a jobb minőségűek eleve be vannak hézagolva; + gyertyákat 3000 km ezelött cseréltünk). Csak ötlet kéne, mielőtt megüt a guta.

Update: 2 órával a nem indulás után meg elindult. Semmit nem csináltam, csak felnyitottam a motorházat. Mi ez?!!!!!!
« Utoljára szerkesztve: 2009. Október 27. - 10:38:16 írta captainb » Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1268 Dátum: 2009. Október 27. - 18:59:13 »

Cartársak!

12 éves offtopik autómhoz kérnék tanácsot!
 
12 éves 1,3 Swift.

A hosszú hétvége miatt 3 napig nem volt beindítva. Tegnap reggel nehezen indult. Annyira, hogy le kellett bikáznom, akkor viszont pöccel röffent be. He Emiatt rossz akkura gyanakodtam. Hagytam jó 15 percig alapjáraton ketyegni, majd asszony elindult gyerekkel oviba. A kapuig jutott, ott lefullasztotta és nem tudta az üzemmeleg motort elindítani. Addig próbálkozott, amíg valószínűleg jól megszívta magát a motor és már az akku sem forgatta meg. (Arra gondoltam még mindig, hogy a gyengus- 5 éves Bosch - aksit nagyon leveszi az új rádió fejegysége + főleg rövid, hhelyi távokon használjuk amióta megvan a Lacsi Vigyorog).
Vettem új akkut és amikor pár óra múlva be akartam rakni, pöcre beindult!!! Elmentem vele ide oda, többször leállíottam rövid távok után és üzemmelegen, majd picit lehűlve elindut gond nélkül. He Tehát nem az akku?
Ma reggel minden gond nélkül beindult. Bemelegedett üzemmelegre, de mielött asszony elindult volna vele az oviba, mondtam próbálja le, hogy tutira megy- e! Hát nem! Az alig pár másodperce leállított, üzemmelegre járatott motort csak forgatta az önindító és közben a kipuffogó aprókat pukkant!
Megint megszívta magát, ami elkerülhetetlen, de 3. indítózás után feladtam, mert gyanítom, ez nem akku és ne tegyem tönkre. A szerelő csütörtökig zárva, elutazott- hurrá. A másikhoz nem viszem, mert lehúzós. Viszont ha van ötletetek, hogy apróbb dolog, azt megcsinálom én, pl. gyertyák (mondjuk nincs hézagolóm, de gondolom a jobb minőségűek eleve be vannak hézagolva; + gyertyákat 3000 km ezelött cseréltünk). Csak ötlet kéne, mielőtt megüt a guta.

Update: 2 órával a nem indulás után meg elindult. Semmit nem csináltam, csak felnyitottam a motorházat. Mi ez?!!!!!!
Esetleg a tűzfalon lévő vákumos gyujtásszabályzó csatijának kontakt hibája? Ilyen volt a céges paripán pár éve.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1269 Dátum: 2009. Október 29. - 10:21:38 »

Megnéztem. Tegnap rendben münködött.
Ma reggel is beindult, lementem vele az oviba. Ott már nem indult el, be lett vontatva a szerelőhöz.

Elsőre nem benzin, inkább valamelyik elektromos kütyű / jeladó haldoklik.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1270 Dátum: 2009. Október 29. - 14:10:51 »

Megnéztem. Tegnap rendben münködött.
Ma reggel is beindult, lementem vele az oviba. Ott már nem indult el, be lett vontatva a szerelőhöz.

Elsőre nem benzin, inkább valamelyik elektromos kütyű / jeladó haldoklik.
Apám Skodája produkált ilyent. Ha jól emlékszem a trafóház repedése volt a gond. De erre megesküdni nem merek.
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1271 Dátum: 2009. Október 29. - 20:20:35 »

Update:

Semmit nem találtak. Illetve az akku kuka.
Csatlakozók, burkolatok, gyertyakábelek, jeladók jók.
Szétszedni nem akarják, mert nem mechanikus a hiba.
Lehet, hogy a motort még megforgatja, de szikrát már nem bír adni az akku?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #1272 Dátum: 2009. Október 29. - 21:28:21 »

Lehet, hogy a motort még megforgatja, de szikrát már nem bír adni az akku?

Na olyan nincs. A Önindító kb. >300A, a gyújtás kb. 10A.

Mondanám, hogy akku cellazárlat, ami néha előjön néha meggyógyul, de akkor nem is forgatna, tehát egyátalán nem aksi szerintem.
Naplózva

Pittike
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1273 Dátum: 2009. Október 29. - 21:32:46 »

Lehet, hogy a motort még megforgatja, de szikrát már nem bír adni az akku?

Na olyan nincs. A Önindító kb. >300A, a gyújtás kb. 10A.

Mondanám, hogy akku cellazárlat, ami néha előjön néha meggyógyul, de akkor nem is forgatna, tehát egyátalán nem aksi szerintem.

Az akku az kuka.
Viszont a szerelőnek se hidegen, se melegen nem produkált semmit, pöccre indult.
Kábeleket, ilyesmiket átnéztek, semmit nem találtak.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1274 Dátum: 2009. Október 29. - 21:33:34 »

Szerintem meg lehet akku. A lancsámmal jártam így.
Forgatta az önindítót, de nem indult. Kevés volt a fesz.
Már nem emlékszem de azt hiszem 12,5volt volt csak az akkuban. Az meg kevés volt az ECUnak.
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 206   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!