Lacetti klub fórum
2024. Március 28. - 09:30:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 18   Le
 
Szerző Téma: Visszahivás, garanciális problémák  (Megtekintve 93310 alkalommal)
sebijoe
Vendég
« Dátum: 2008. Február 01. - 20:44:32 »

Bizonyára néhányan kaptatok levelet a Chevrolet központtól .Senki ne essen pánikba néhány tipusra vonatkozik de konkrétum nincs benne csak annyi ,hogy Márc 8-9-én lesz egy Daewoo gondoskodás hétvége ahol az autót átvizsgálják és az alkatrészt díjmentesen! kicserélik.Mielött telefonáltok a mellékelt szervízlista alapján célszerű előkészíteni az autótok forgalmiát mert a kereskedés a kocsi alvázszáma alapján tudja beazonosítani az autót és azt ,hogy mit is kell végrehajtani.Célszerű elöre időpontot egyeztetni a szervízen múlik,hogy csak abban a 2 napban foglalkozik ezzel,vagy rugalmasabban kezeli a dolgot és elötte is végrehajtja az átszerelést/ellenörzést.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1 Dátum: 2008. Február 01. - 20:46:28 »

Bizonyára néhányan kaptatok levelet a Chevrolet központtól .Senki ne essen pánikba néhány tipusra vonatkozik de konkrétum nincs benne csak annyi ,hogy Márc 8-9-én lesz egy Daewoo gondoskodás hétvége ahol az autót átvizsgálják és az alkatrészt díjmentesen! kicserélik.Mielött telefonáltok a mellékelt szervízlista alapján célszerű előkészíteni az autótok forgalmiát mert a kereskedés a kocsi alvázszáma alapján tudja beazonosítani az autót és azt ,hogy mit is kell végrehajtani.Célszerű elöre időpontot egyeztetni a szervízen múlik,hogy csak abban a 2 napban foglalkozik ezzel,vagy rugalmasabban kezeli a dolgot és elötte is végrehajtja az átszerelést/ellenörzést.
Ühüm....
Polártakarót ajándékba nem említették?  Vigyorog
Mert akkor ott a helyem.  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
rebelpeak
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128


« Hozzászólás #2 Dátum: 2008. Február 01. - 21:22:03 »

elmentem egy brit honlapra, megnézni, hogy ott milyen visszahívások szerepelnek, de csak annyi van, hogy 2005-ös lacettiknél esetleg e féklámpa égve marad...ugyanott olvastam, hogy vagy 4 bentley típusnál menet közben kieshet a kerék...hehe...
Naplózva
msam
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67


Nubira III SX


« Hozzászólás #3 Dátum: 2008. Február 02. - 10:29:32 »

Engem visszahívak tegnap a Gyulaitól hogy féklámpa kapcsolot kell cserélni.
Megrendelik és 5 perces művelet az egész.
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #4 Dátum: 2008. Február 02. - 11:01:46 »

Az enyém 2005 03-as,de nem kaptam semmi értesítőt.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #5 Dátum: 2008. Február 02. - 12:54:09 »

Az enyém 2005 03-as,de nem kaptam semmi értesítőt.

Akkor majd ezután kaphatsz még a Lacettiken a féklámpa kacsolót cserélik és a kábelköteg rögzítését ellenőrzik!
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #6 Dátum: 2008. Február 02. - 14:24:02 »

A 2004 októberi HB-ket is érintí? Mert mióta elköltöztem, azóta semmi infót nem kapok. Se hírlevél, se akciók Pedig még náluk is bejelentettem a lakcímváltozást...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #7 Dátum: 2008. Február 02. - 14:32:48 »

Tényleg jó lenne valami bővebb infó! én sem szoktam semmiről sem infót kapni! Az enyém 2004 november!
Sebi! A fiad nem tud utánna nézni, hogy mely' autókat érinti a visszahívás?
Naplózva
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #8 Dátum: 2008. Február 02. - 15:42:58 »

Az alvázszám kell hozzá  küldjétek el a jövő héten szabin van vizsgázik de azt követően meg tudja nézni!
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 03. - 09:01:50 írta sebijoe » Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #9 Dátum: 2008. Február 02. - 18:22:22 »

Mondjuk ez az égve maradó féklámpa engem nem zavar annyira, mintha az lenne a gond, hogy nem kapcsol és nem világít!  Vigyorog Sokkal inkább foglalkoztet az ablakmosó cső mizéria!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #10 Dátum: 2008. Március 13. - 18:51:13 »

Nos nem tudtam, hova kellene írnom, talán itt jó helyen lesz!
Körlevélről van szó, de nem visszahívás. Nem hivatalos infó, kéretik nem tutinak venni!
Tudomásom szerint van körlevél a szelepekről, van a kormányműről és van a hátsó ablakmosócsőről is ...talán.
Szelepcsere tiszta sor, nem is beszélnék róla többet. Kormánymű dettó! Viszont az ablakmosó is hasonló gond, nem feltétlen kell megvárni amíg eltörik, mert komoly zárlatot okozhat! Lehet ellenőriztetni és kérésre cseréltetni egy erősebb darabbal.
A másik ilyen hiba, -de tudtommal nem körleveles- a külső tükör körül a tövénél lévő műanyag szalag, ami a felső, élesen meghajtott sarkánál reped el a nap hatására. Jeleztem a hibát, infólekérdezés lett belőle. A válasz: kpl. csere az egész tükör, mivel állítólag egyben van! Na majd meglátjuk!
Itt jegyezném meg, hogy a szervíz (Kiss-Gerencsér autóház Keszthely-Gyenesdiás) hozzáállása a problémáimhoz rendkívül segítőkész!!! Ha ez így folytatódik, akkor minden rendben lesz! Azért egy sokdolgozós cég összképe mégiscsak aszerint alakul ki, hogy a többség hogy áll a kuncsafthoz. Amelyik dolgozó meg kilóg a sorból az úgyis kikopik, kikoptatják az olyan ügyfelek, akik normális kiszolgáláshoz vannak szokva.
Csak egy adalék még: ma érdeklődtem afelől, ha lacsi mégsem kelne fel poraiból a műtét után. Korrekt tájékoztatást kaptam a lehetőségekről, az autókról, akciókról. Arról nem is beszélve, hogy lényegesen korrektebb árajánlatot kaptam a lacsira, mint tegnap egy másik kereskedőtől.   
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #11 Dátum: 2008. Március 13. - 18:56:37 »

Nos nem tudtam, hova kellene írnom, talán itt jó helyen lesz!
Körlevélről van szó, de nem visszahívás. Nem hivatalos infó, kéretik nem tutinak venni!
Tudomásom szerint van körlevél a szelepekről, van a kormányműről és van a hátsó ablakmosócsőről is ...talán.
Szelepcsere tiszta sor, nem is beszélnék róla többet. Kormánymű dettó! Viszont az ablakmosó is hasonló gond, nem feltétlen kell megvárni amíg eltörik, mert komoly zárlatot okozhat! Lehet ellenőriztetni és kérésre cseréltetni egy erősebb darabbal.
A másik ilyen hiba, -de tudtommal nem körleveles- a külső tükör körül a tövénél lévő műanyag szalag, ami a felső, élesen meghajtott sarkánál reped el a nap hatására. Jeleztem a hibát, infólekérdezés lett belőle. A válasz: kpl. csere az egész tükör, mivel állítólag egyben van! Na majd meglátjuk!
Itt jegyezném meg, hogy a szervíz (Kiss-Gerencsér autóház Keszthely-Gyenesdiás) hozzáállása a problémáimhoz rendkívül segítőkész!!! Ha ez így folytatódik, akkor minden rendben lesz! Azért egy sokdolgozós cég összképe mégiscsak aszerint alakul ki, hogy a többség hogy áll a kuncsafthoz. Amelyik dolgozó meg kilóg a sorból az úgyis kikopik, kikoptatják az olyan ügyfelek, akik normális kiszolgáláshoz vannak szokva.
Csak egy adalék még: ma érdeklődtem afelől, ha lacsi mégsem kelne fel poraiból a műtét után. Korrekt tájékoztatást kaptam a lehetőségekről, az autókról, akciókról. Arról nem is beszélve, hogy lényegesen korrektebb árajánlatot kaptam a lacsira, mint tegnap egy másik kereskedőtől.   
Egy kopi a levélről, nem hivatalosan?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #12 Dátum: 2008. Március 13. - 18:56:43 »

Cápa! Konkrétan: szelepeknél, kormányműné mettől- meddig gyártottak a veszélyeztetettek?  Hátsó mosó? HB csak, vagy SW is? Ezeket bármikor meg kell javítaniuk? Garitól függetlenül? Kérlek nézz utána ezekne a kérdéseknek, ha lehet! Előre is kösz mindannyiunk nevében! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #13 Dátum: 2008. Március 13. - 19:10:43 »

Cápa! Konkrétan: szelepeknél, kormányműné mettől- meddig gyártottak a veszélyeztetettek?  Hátsó mosó? HB csak, vagy SW is? Ezeket bármikor meg kell javítaniuk? Garitól függetlenül? Kérlek nézz utána ezekne a kérdéseknek, ha lehet! Előre is kösz mindannyiunk nevében! Kacsint
Információforrást nem adok ki, mert akkor ott is baj lesz, mint ahogy itt -a helyi szervízben- is majdnem az lett! A problémás munkafelvevő azt hitte, hogy az infóim a viselt dolgokról innen származnak, itt szivárogtak ki és azért faggatott valszeg. Nem véletlenül mondtam azt, hogy ha ártatlanul valakinek feje hullik, akkor kipakolok! Azért már mégse a "Jani" legyen a Jani! Vigyorog
Alapeset minden garanciánál, hogy az alkatrész rossz legyen! Tehát hiába a tiédbe olyan sorozatszámú, ha nincs visszahívás, csak körlevél, akkor nincs automatikusan csere, csak ha elromlik. Azért kérésre ellenőriztetheted és szerintem nem is mondják a szervízben, hogy nem csinálják meg.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #14 Dátum: 2008. Március 13. - 19:15:00 »

Cápa! Konkrétan: szelepeknél, kormányműné mettől- meddig gyártottak a veszélyeztetettek?  Hátsó mosó? HB csak, vagy SW is? Ezeket bármikor meg kell javítaniuk? Garitól függetlenül? Kérlek nézz utána ezekne a kérdéseknek, ha lehet! Előre is kösz mindannyiunk nevében! Kacsint
Még jómultkor olvastam valaki tollából, hogy sajna SW-re is áll a hiba. Hátsó ajtó átvezetésnél törik ki a cső és folyik az ablakmosó arra a csatira, amelyikről a radarod kapja a villanyt...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: [1] 2 3 ... 18   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!