Lacetti klub fórum
2024. Március 28. - 10:47:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 35   Le
 
Szerző Téma: SOFT - TUNING  (Megtekintve 142255 alkalommal)
cupika
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


2.0 D Elite


« Hozzászólás #465 Dátum: 2012. Június 29. - 21:23:27 »

Jo ,csak amikor bekapcsol,akkor autókázhatok kb 10km mire kitisztítja a szűrőt...Nektek meddig tart a regeneráció? Mosolyog
A tuning után nincs regeneráció! Nincs részecske szűrő!

A részecske szűrőt kiiktattátok, kivettétek vagy hogy lett megoldva?
Naplózva
Levi75
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 311


SW Elite ACC 2,0d


« Hozzászólás #466 Dátum: 2012. Június 29. - 22:01:07 »

Jo ,csak amikor bekapcsol,akkor autókázhatok kb 10km mire kitisztítja a szűrőt...Nektek meddig tart a regeneráció? Mosolyog
Én úgy tudom - és az a saját tapasztalatom is, hogy 20 perc. Egyébként iszonyú gáz ez a találmány...  Ha hagyod hogy végig csinálja - lehetőleg már első próbálkozásra - akkor nem kell sűrűbben olajat cserélni. Onnan lehet tudni, hogy próbálkozik, hogy a meleg alapjárat felmegy pontosan 1000-re és beindul a ventillátor még akkor is, ha csak 70 fokos még a hűtővíz. Meg előtte néha érzek pici torpanást egy pillanatig.
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #467 Dátum: 2012. Június 29. - 22:20:32 »

Jo ,csak amikor bekapcsol,akkor autókázhatok kb 10km mire kitisztítja a szűrőt...Nektek meddig tart a regeneráció? Mosolyog
A tuning után nincs regeneráció! Nincs részecske szűrő!

A részecske szűrőt kiiktattátok, kivettétek vagy hogy lett megoldva?
nincs és nem is keresi utolsó regeneráció 20.000km el ezelőtt Vigyorog
Naplózva

70/4334431
tattoo
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69



WWW
« Hozzászólás #468 Dátum: 2012. Június 29. - 22:43:20 »

...az fa$"a,hogy 2-esbe 3000-es fordulat,3asba meg 2000 vagy mitom en,mert a kézikönyv szerint 50el kell menni legalább es tartósan alacsony fordulaton...mondjuk így van értelme is  ,mert ha nyomod neki magas fordulaton,akkor elvileg csak jobban nyomja bele a kormot...ja es 120e km  van a kocsiba...asszem marad a kiiktatás....a vizsga meg féldisznós megoldás Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2012. Július 01. - 09:39:02 írta tattoo » Naplózva

120-al fullra pakolva normál tempoval 6.8L/100----Padlóig nyomva-széttaposva 9L/100
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #469 Dátum: 2012. Június 30. - 15:06:37 »

...az fasza,hogy 2-esbe 3000-es fordulat,3asba meg 2000 vagy mitom en,mert a kézikönyv szerint 50el kell menni legalább es tartósan alacsony fordulaton...mondjuk így van értelme is  ,mert ha nyomod neki magas fordulaton,akkor elvileg csak jobban nyomja bele a kormot...ja es 120e km  van a kocsiba...asszem marad a kiiktatás....a vizsga meg féldisznós megoldás Vigyorog


tattoo!

Kérlek módosítsd a hsz-ed elejét! Köszönöm!  Mosolyog
Naplózva
cupika
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


2.0 D Elite


« Hozzászólás #470 Dátum: 2012. Június 30. - 21:31:19 »

...az fasza,hogy 2-esbe 3000-es fordulat,3asba meg 2000 vagy mitom en,mert a kézikönyv szerint 50el kell menni legalább es tartósan alacsony fordulaton...mondjuk így van értelme is  ,mert ha nyomod neki magas fordulaton,akkor elvileg csak jobban nyomja bele a kormot...ja es 120e km  van a kocsiba...asszem marad a kiiktatás....a vizsga meg féldisznós megoldás Vigyorog

Azért kell a magas fordulat, hogy kellően magas hőmérséklet legyen a rendszerben, mert különben lassabban fog kiégni belőle a cucc. Tartósan alacsony fordulatszám mellett tuti húsz percig fog tartani a folyamat. Menetszél=hűtés. 50 körül négyesben 1200-1500 körüli a fordulatszám. Szerinted milyen gyors ilyen esetben a folyamat? Ha beindul az égetés folyamata én az általam leírt módon járok el, hamar kiég, befejezi. Skoda octavia 1.6 tdi ben is van, hasonló módon (alacsony seb fokozat, magas fordulatszám-nem szabályzásig nyomva) az is hamar kiég.
Naplózva
tattoo
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69



WWW
« Hozzászólás #471 Dátum: 2012. Július 01. - 09:40:06 »

aaah végre egy moderátor....szóval,hogy lehet saját képet feltölteni???mert azon kívül,hogy sikerült a régit kitörölni,az ujjat azóta sem tudom feltölteni..vmi hibát jelez...próbáltam saját gépről és a képfeltöltés.hu-rol is...
..a tippet koszi a kiégetéshez...majd tesztelem... Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2012. Július 01. - 09:44:17 írta tattoo » Naplózva

120-al fullra pakolva normál tempoval 6.8L/100----Padlóig nyomva-széttaposva 9L/100
tattoo
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69



WWW
« Hozzászólás #472 Dátum: 2012. Július 01. - 09:47:13 »

...ja a moderátornak meg annyit...azért ide írok,mert mar jeleztem a hiba topikban,a feltöltés problémát,de ott nem moderálnak...
Naplózva

120-al fullra pakolva normál tempoval 6.8L/100----Padlóig nyomva-széttaposva 9L/100
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #473 Dátum: 2012. Július 01. - 12:17:41 »

...ja a moderátornak meg annyit...azért ide írok,mert mar jeleztem a hiba topikban,a feltöltés problémát,de ott nem moderálnak...

Igen, mert a jelzett hiba nem tartozik a moderátor jogkörébe. Bocsi. Fordulj az adminhoz! Ő pedig még azért nem reagált még a felvetett hibára, mert azóta nem járt az oldalon.
Egyébként ott is van moderálás, de ha valamilyen kifogást érzel az ellen, hogy javításra kértelek fel, tehetsz ellenem panaszt szintén az adminnál.
Naplózva
tattoo
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69



WWW
« Hozzászólás #474 Dátum: 2012. Július 01. - 13:25:57 »

..ha mar úgy is kapcsolatban állsz az adminnal,akkor kérlek jelezd a problémát,amit a fent említett hozzá szólásomba jeleztem..köszönöm megértésed es türelmed Vigyorog
Naplózva

120-al fullra pakolva normál tempoval 6.8L/100----Padlóig nyomva-széttaposva 9L/100
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #475 Dátum: 2012. Július 01. - 18:06:00 »

..ha mar úgy is kapcsolatban állsz az adminnal,akkor kérlek jelezd a problémát,amit a fent említett hozzá szólásomba jeleztem..köszönöm megértésed es türelmed Vigyorog
Neked úgy látom nem elég a moderátor figyelmeztetése... Hmm. Egy kitíltás esetleg érdekel?
Nyugodtan add csak az értetlent, nem gond!
Megértésedet köszönjük! Kacsint
Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #476 Dátum: 2012. Július 01. - 18:30:03 »

Úraim- Úraim! Nem kell kitiltással fenyegetőzni! Nyilván többünknek nem tettszett a Tatto kartársunk hangneme és kapott is érte egy kis dorgálást amit Ő vszeg támadásnak vélt és próbált visszavágni, nem értette a jó szándékot. Nézzük el neki,mert nem tudhat mindent hiszen még bejáratós az oldalon és ha felveszi a klubbunk társalgási szokásait, biztos akív segítő tagra találhatunk benne. Tatto barátunk Te pedig ne vedd sértésnek, ha egy moderátor megszólít az csupán egy baráti jó szó azoktól akik már régebben ismerik a fórum hangulatát amibe esetenként már nem fér bele a fa val kezdődő hozzászólásod és itt is csak korrigálásra kértek. Hidd el a dühünket is ki tudjuk magunkból írni kúlturáltan és ha ez mégsem sikerült akkor szólnak a modik  és ez így van rendjén. REMÉLEM SZENT A BÉKE!
Naplózva
Hooti
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Hozzászólás #477 Dátum: 2012. Július 01. - 18:30:23 »

..ha mar úgy is kapcsolatban állsz az adminnal,akkor kérlek jelezd a problémát,amit a fent említett hozzá szólásomba jeleztem..köszönöm megértésed es türelmed Vigyorog
Neked úgy látom nem elég a moderátor figyelmeztetése... Hmm. Egy kitíltás esetleg érdekel?
Nyugodtan add csak az értetlent, nem gond!
Megértésedet köszönjük! Kacsint

Jelez többször több helyen egy hibát, amire senki sem reagál érdemben. Kitiltással fenyegeted.... Mennnyémáááá, hosszú íííível ráadásul...
Gyakorolj magadon önkritikát szerintem.
Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #478 Dátum: 2012. Július 01. - 18:34:56 »

..ha mar úgy is kapcsolatban állsz az adminnal,akkor kérlek jelezd a problémát,amit a fent említett hozzá szólásomba jeleztem..köszönöm megértésed es türelmed Vigyorog
Neked úgy látom nem elég a moderátor figyelmeztetése... Hmm. Egy kitíltás esetleg érdekel?
Nyugodtan add csak az értetlent, nem gond!
Megértésedet köszönjük! Kacsint

Jelez többször több helyen egy hibát, amire senki sem reagál érdemben. Kitiltással fenyegeted.... Mennnyémáááá, hosszú íííível ráadásul...
Gyakorolj magadon önkritikát szerintem.
Nyugi! Lásd lejjebb.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #479 Dátum: 2012. Július 01. - 18:43:52 »

..ha mar úgy is kapcsolatban állsz az adminnal,akkor kérlek jelezd a problémát,amit a fent említett hozzá szólásomba jeleztem..köszönöm megértésed es türelmed Vigyorog
Neked úgy látom nem elég a moderátor figyelmeztetése... Hmm. Egy kitíltás esetleg érdekel?
Nyugodtan add csak az értetlent, nem gond!
Megértésedet köszönjük! Kacsint

Jelez többször több helyen egy hibát, amire senki sem reagál érdemben. Kitiltással fenyegeted.... Mennnyémáááá, hosszú íííível ráadásul...
Gyakorolj magadon önkritikát szerintem.
Na álljon meg a menet! Az egy dolog, hogy nem kap választ valamire, ami nem is kötelező, de aki tud jó választ úgyis ad, de, ha nincs megfelelő reagálás, az nem felhívás arra, hogy minden topicba beírja búját- baját, ami egyrészt felesleges, másrészt szabály ellenes is. Ha van okos válasz, akkor úgyis jön a segítség, de a türelem ilyenkor is elvárható mindenkitől. Amellett ez egy fórum, és nem szerviz! Ami pedig a modikat illeti, azok csak akkor szólnak, ha valóban valami nem szabályos, vagy a szöveg nem méltó a klub hangulatához, szokásához. Ha ezt valaki sértésnek veszi, az az ő baja, nem fogjuk megváltoztatni a jól működő klubot, fórumot olyanokért, aki nem fogadja el a szabályzatot. Az pedig, hogy a modi figyelmeztetését nem veszi valaki figyelembe, az időszakosan, vagy akár véglegesen is kitiltható, és ez így is van jól. A modik fenyegetések, kioktatása meg egyenesen felháborító dolog itt, és nem tűrhető el senkitől sem, akár vén róka, akár bejáratos, erre nincs mentség! A modik nem véletlenül lettek megválasztva, és ragaszkodunk is hozzájuk, személy szerint is, és munkájukhoz is! Ez itt alapszabály!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 35   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!