Lacetti klub fórum
2024. Március 28. - 10:20:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 545 546 [547] 548 549 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 673276 alkalommal)
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #8190 Dátum: 2017. Augusztus 21. - 08:08:19 »

Döme, csak nem autócsere lesz? 

Egyszer majd csak lesz!  Mosolyog
Már több, mint egy éve böngészem a használt autókat, de még nem komoly a szándék, pénz híján. Elég jó alternatívának tűnne egy Cruze kombi, nem csak a márkahűség miatt.
Nemrég megdöglött a klímakompresszorom, tavaly küszöböt kellett cserélni, ezeket a nagy tételeket nem szívesen költi el az ember, mikor alig ér többet az autó. Nem mintha egy fiatal esetén szívesen javíttatnék... nehéz ügy...
Új kompresszort vettél?


Nem. Felújítottat ajánlottak 85 és 66 ezerért, így vállaltam a rizikót és vettem egy elég jó állapotú bontottat. Persze, hogy meddig megy, azt senki sem tudja... 35 volt a kompresszor, 14 a töltés, 9 a csere, az összesen 58 ezer pénz. Meg a sok szaladgálás, illetve az izzadás a nagy melegben klíma nélkül. Most meg már azért nem merem bekapcsolni, nehogy ez is feladja a szolgálatot!  Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #8191 Dátum: 2017. Augusztus 23. - 12:59:55 »

Figyelem!
Szeptembertől lesz egy kiadó lakás Kőbányán, csendes helyen, de jó közlekedéssel. Amerikai konyhás nappali, plusz hálószoba, plusz fürdő, plusz WC, plusz, erkély, 3.-ik emeleten, berendezetten, lift van, kertre néző világos lakás, teremgarázsos hellyel, tárolóval. Tiszta, rendes ház, kis játszótérrel, szép kerttel. Lehetőleg hosszú távra. Házaspároknak, vagy egyetemista testvéreknek főleg. Érdeklődni nálam lehet privátban itt a klubban, és a facebookon, illetve telefonon. A lakás csak "nemdohányzónak", és semmilyen állatot nem tartónak adható ki.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #8192 Dátum: 2017. Augusztus 24. - 10:25:32 »

Lemt vagyunk Balcsin.  Elsétálunk a közértbe,  majd visszaérve látom a fűkaszásokat.... Hát sokkot kaptam rendesen.  Persze pont egy kis füves szegélynél parkoltam.  A felniben áll a lekaszállt fű,  a fékekben is.  Agy.aszt kaptam rendesen.  Gyorsan lemostam azt az oldalt,  ha valami van még el tudjam kapni őket.  Szerencsére nincs semmi látszata.  Azért szólhattak volna,  hogy álljak át a másik oldalra,  mert előtte po t láttam,  hogy érkezik egy önkormis teherautó,  még szemkontakt is volt velük....
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #8193 Dátum: 2017. Augusztus 24. - 10:52:53 »

Akkor te megúsztad szerencsésen. Én hétfőn viszem, fényezik a két lökhárítót teljesen, a biztosító elfogadta a márkaszerviz árajánlatát. Így legalább az első lökhárító egyéb fényezési hibái is eltűnnek, amik már megvételkor megvoltak. Három napig kénytelen leszek kölcsönautóval járkálni, ami szintén Chevy lesz, egy Epica. Mosolyog
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #8194 Dátum: 2017. Augusztus 28. - 11:15:55 »

Ma el is vittem a kocsit, láttam a megrendelőn a végleges összeget, amit a biztosítónak kiszámláznak: 162 ezer Ft.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #8195 Dátum: 2017. Augusztus 29. - 15:33:14 »

Tudnak élni
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #8196 Dátum: 2017. Szeptember 03. - 09:00:23 »

Pénteken zárás előtt megkaptam a kocsit. Gyorsan körbenéztem, szép lett mindkét lökhárító, bár talán az első egy kicsit másabb színű, de az eredetileg is kicsit sötétebb volt még a gyári fényezéssel is. Viszont hazafelé menet észrevettem, hogy nem mutatja a külső hőmérsékletet, így hétfőn mehetek vissza, mert gondolom elfelejtették csatlakoztatni az érzékelőt (legalábbis remélem, hogy ez a gond és nem kihagyták vagy megszakadt a vezetéke, mert akkor bosszús leszek).
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #8197 Dátum: 2017. Szeptember 14. - 07:54:05 »

Most, hogy az Opel már a franciáké, elgondolkodhatna a GM a Chevrolet Európai forgalmazásán. 
Naplózva
whiteg
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209



« Hozzászólás #8198 Dátum: 2017. Október 07. - 18:54:41 »

Kb két hetet állt az autóm, (nem műszaki hiba miatt) ezért ma jó volt vele menni és minden apróság élmény volt, főleg az amikor emelkedőnek felfelé harmadikban nyomtam neki amit bírt, de az audi Q3 TFSI simát ott hagyott és ezzel még ki is békültem volna, de mögötte érkezett egy öreg F astra kombi és az is elment mellettem. Ennél többet nem tud az én 1.6-om, kiforgattam amennyire lehetett és 120km/h körül váltottam negyedikben és mégis állva hagytak :-)
 
Naplózva

Lacetti 1.6 HB 2006
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #8199 Dátum: 2017. Október 10. - 15:54:52 »

Nem mindegy milyen fordulattól padlózod le, mert olyan 3300 körül indul meg és azt hiszem 3800 a nyomaték csúcs. Szóval érdemes 4000es fordulattól fickóskodni, akár visszaváltva  Vigyorog Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #8200 Dátum: 2017. Október 10. - 16:29:02 »

Esetleg az Opel nem diesel volt? Mert akkor nem csoda. Az 1.7-es Isuzu elég jól megy.
Naplózva
whiteg
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209



« Hozzászólás #8201 Dátum: 2017. Október 10. - 23:47:48 »

Nem mindegy milyen fordulattól padlózod le, mert olyan 3300 körül indul meg és azt hiszem 3800 a nyomaték csúcs. Szóval érdemes 4000es fordulattól fickóskodni, akár visszaváltva  Vigyorog Kacsint
Harmadikban 3000 fordulattól fokozatosan kezdem el nyomni, ahogy a motor kívánta, de 5500ig elforgattam, úgy éreztem, hogy addig jól húz harmadikban. A tempóval nem volt baj, előnyöm is volt mert 50m lemaradva jött az Audi, mert még a kapaszkodósáv elött ki kellet kerülnie egy traktort.
De az Opelt meg nem tudom honnét került elő és azt sem, hogy hogy tett szert akkora lendületre, hogy az Audival lépést tudott tartani.
Na, nincs nagy jelentőségé, csak mostanában keveset autózom, azt már ez is egy élmény.

« Utoljára szerkesztve: 2017. Október 10. - 23:50:04 írta whiteg » Naplózva

Lacetti 1.6 HB 2006
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #8202 Dátum: 2017. Október 11. - 09:01:38 »

Mondjuk emelkedőn sokkal többet számít a nyomaték töblet. Az astra meg lehet egy sleeper gsi volt.  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Giovanni
Törzstag
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #8203 Dátum: 2017. November 10. - 21:26:00 »

Nekem mától Hevrolet Lacetim van Vigyorog Kollégám észre vette, hogy csálén áll a C... úgy hogy mielőtt elhagynám, eltávolítottuk Mosolyog Most valami jó kis ragasztási technikát kell találnom.
Ötleteket szívesen fogadok Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #8204 Dátum: 2017. November 11. - 13:37:29 »

Nekem mától Hevrolet Lacetim van Vigyorog Kollégám észre vette, hogy csálén áll a C... úgy hogy mielőtt elhagynám, eltávolítottuk Mosolyog Most valami jó kis ragasztási technikát kell találnom.
Ötleteket szívesen fogadok Mosolyog

diszlécragasztó
Naplózva

70/4334431
Oldalak: 1 ... 545 546 [547] 548 549 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!