Lacetti klub fórum
2024. április 20. - 06:58:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 80 81 [82] 83 84 ... 206   Le
 
Szerző Téma: Műszaki segítség, tanácskérés  (Megtekintve 543025 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1215 Dátum: 2009. Október 05. - 18:13:35 »

Benyaszűrőt írja a könyv, le is cseréltetem.
A hűtővízet nem, mert tavaly lecserélték a fékolajjal együtt. de azért holnap megnézem a színét.
Apa! Nem megyek át aváros túlsó végére, nekem az nagyon messze van. itt helyben csináltatom.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1216 Dátum: 2009. Október 14. - 13:19:04 »

A helpdesk segítségét kérném:

A Swift ajtaja beázik valahogy. Levenném a burkolatot, de nem tudom, hogyan lehet levenni az ablaktekerő kart. Eltörni nem szeretném.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1217 Dátum: 2009. Október 14. - 13:28:44 »

A helpdesk segítségét kérném:

A Swift ajtaja beázik valahogy. Levenném a burkolatot, de nem tudom, hogyan lehet levenni az ablaktekerő kart. Eltörni nem szeretném.
Csavarhúzóval ki kell nyomni a zégergyűrűt, majd lehúzni a tekerőt. Nem könnyű feladat, előre jelzem. Karosszériásoknak van célszerszámuk hozzá. Hajrá Cap!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1218 Dátum: 2009. Október 14. - 16:20:45 »

A helpdesk segítségét kérném:

A Swift ajtaja beázik valahogy. Levenném a burkolatot, de nem tudom, hogyan lehet levenni az ablaktekerő kart. Eltörni nem szeretném.
Csavarhúzóval ki kell nyomni a zégergyűrűt, majd lehúzni a tekerőt. Nem könnyű feladat, előre jelzem. Karosszériásoknak van célszerszámuk hozzá. Hajrá Cap!
Kb 4 mm-t lejön. De én egy szem zégert nem látok...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1219 Dátum: 2009. Október 14. - 16:49:54 »

A helpdesk segítségét kérném:

A Swift ajtaja beázik valahogy. Levenném a burkolatot, de nem tudom, hogyan lehet levenni az ablaktekerő kart. Eltörni nem szeretném.
Csavarhúzóval ki kell nyomni a zégergyűrűt, majd lehúzni a tekerőt. Nem könnyű feladat, előre jelzem. Karosszériásoknak van célszerszámuk hozzá. Hajrá Cap!
Kb 4 mm-t lejön. De én egy szem zégert nem látok...
Rögtön a tövében van nem lehet látni sehogy sem.Kicsi csavarhúzóval bróbáld aminek a markolata is vékony hogy szinte hozzáfeküdjön a kekerő aljához.Nem egyszerü!!
Naplózva

06 70/22 11 222
jocy61
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Hozzászólás #1220 Dátum: 2009. Október 14. - 17:46:46 »

A helpdesk segítségét kérném:

A Swift ajtaja beázik valahogy. Levenném a burkolatot, de nem tudom, hogyan lehet levenni az ablaktekerő kart. Eltörni nem szeretném.
Csavarhúzóval ki kell nyomni a zégergyűrűt, majd lehúzni a tekerőt. Nem könnyű feladat, előre jelzem. Karosszériásoknak van célszerszámuk hozzá. Hajrá Cap!
Kb 4 mm-t lejön. De én egy szem zégert nem látok...
Rögtön a tövében van nem lehet látni sehogy sem.Kicsi csavarhúzóval bróbáld aminek a markolata is vékony hogy szinte hozzáfeküdjön a kekerő aljához.Nem egyszerü!!
Könnyebb kihúzni egy hústűvel vagy egy erős vékony drottal,aminek a végére hajlítasz egy kis kampót!
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1221 Dátum: 2009. Október 14. - 18:19:37 »

Oké, köszi. Napfénynél majd megpróbálom újra.

Mitől ázik be és hol?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1222 Dátum: 2009. Október 14. - 18:27:56 »

Hova folyik a víz? Utastér vagy magába az ajtóba?
Naplózva


LPG
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1223 Dátum: 2009. Október 14. - 20:35:15 »

Egy Lacettis kollégám a következő problémát tapasztalta: megy az úton, lámpa bekapcsolva és egyszer csak elmegy a műszerfalvilágítás. Lekapcsolja a lámpát majd vissza és rendesen működik. Na ez miért van?
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1224 Dátum: 2009. Október 14. - 20:57:40 »

Egy Lacettis kollégám a következő problémát tapasztalta: megy az úton, lámpa bekapcsolva és egyszer csak elmegy a műszerfalvilágítás. Lekapcsolja a lámpát majd vissza és rendesen működik. Na ez miért van?
Passz. Hány ajtós?
Naplózva


LPG
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1225 Dátum: 2009. Október 14. - 21:15:21 »

Egy Lacettis kollégám a következő problémát tapasztalta: megy az úton, lámpa bekapcsolva és egyszer csak elmegy a műszerfalvilágítás. Lekapcsolja a lámpát majd vissza és rendesen működik. Na ez miért van?
Passz. Hány ajtós?
5 ajtós, a hátsó mosó cső 4 hónapja lett cserélve. Lehet megint eltört?
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1226 Dátum: 2009. Október 14. - 21:21:08 »

Egy Lacettis kollégám a következő problémát tapasztalta: megy az úton, lámpa bekapcsolva és egyszer csak elmegy a műszerfalvilágítás. Lekapcsolja a lámpát majd vissza és rendesen működik. Na ez miért van?
Passz. Hány ajtós?
5 ajtós, a hátsó mosó cső 4 hónapja lett cserélve. Lehet megint eltört?
Nem a cső miatt kérdeztem, bár lehet az is.
Eddig akinek ehhez hasonló problémája volt annak mind 5ajtós volt. Ott a műszerfal mögött volt egy csatlakozó megégve.
Naplózva


LPG
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #1227 Dátum: 2009. Október 14. - 21:22:01 »

Valszeg neki is a műszeregység mögötti csatlakozója égett szét. Korábban írtam róla fotóval.

Xar a csati, kontakthibás lesz, majd az állandó szikrázás miatt szétolvad, és jönnek az érdekességek.

Műszeregység mögött keressetek kb. 4 centi széles csatlakozót vagy 8-10 kábelpárral, azt kell levágni a kábeleket pedig összeforrasztani. Valaki írta múltkor, hogy megcsinálta otthon, én nem kezdenék neki, mert nagyon mélyen van, sztm irány az autóvillamossági vele. Persze úgy, hogy mondod mit tegyen, magától soha nem találja meg.
Naplózva

Pittike
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1228 Dátum: 2009. Október 14. - 21:24:08 »

Egy Lacettis kollégám a következő problémát tapasztalta: megy az úton, lámpa bekapcsolva és egyszer csak elmegy a műszerfalvilágítás. Lekapcsolja a lámpát majd vissza és rendesen működik. Na ez miért van?
Passz. Hány ajtós?
5 ajtós, a hátsó mosó cső 4 hónapja lett cserélve. Lehet megint eltört?
Nem a cső miatt kérdeztem, bár lehet az is.
Eddig akinek ehhez hasonló problémája volt annak mind 5ajtós volt. Ott a műszerfal mögött volt egy csatlakozó megégve.
Szerintem is itt kell keresni (elektro kontakt), ha a motor működése egyenletes közben.
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1229 Dátum: 2009. Október 14. - 21:24:45 »

Valszeg neki is a műszeregység mögötti csatlakozója égett szét. Korábban írtam róla fotóval.

Xar a csati, kontakthibás lesz, majd az állandó szikrázás miatt szétolvad, és jönnek az érdekességek.

Műszeregység mögött keressetek kb. 4 centi széles csatlakozót vagy 8-10 kábelpárral, azt kell levágni a kábeleket pedig összeforrasztani. Valaki írta múltkor, hogy megcsinálta otthon, én nem kezdenék neki, mert nagyon mélyen van, sztm irány az autóvillamossági vele. Persze úgy, hogy mondod mit tegyen, magától soha nem találja meg.
Na ezt jó tudni ne keresgéljek hiába ha lenne ilyen gondom.
Naplózva

06 70/22 11 222
Oldalak: 1 ... 80 81 [82] 83 84 ... 206   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!