Lacetti klub fórum
2024. Március 29. - 11:42:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20   Le
 
Szerző Téma: Sérülések, kivitelezési hibák  (Megtekintve 70728 alkalommal)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #45 Dátum: 2008. Január 25. - 13:19:47 »

A kilincs kopás tényleg garanciális hiba?
Mert akkor ha vérgre megnyílik a szalon-szerviz, és lesz az olajcsere lefújatom. Csak az itteni opelesek álltak rá, és nagyon fafejűek. Ezért nincs a családban opel. Vigyorog
Majd meggyőzöm őket, hogy ezt meg kell csinálni. Nemtudom számít-e, ha nem itt vettem az autót?

A kilincskopást mindenütt garanciában javítják - még csak engedélyt sem kell kérniük rá a központtól (mint pl. az ablaküvegre).
Nekem most csinálták meg a Gombosnál (két első). Nagyon szép lett.
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #46 Dátum: 2008. Január 25. - 16:25:18 »

A kilincs kopás tényleg garanciális hiba?
Mert akkor ha vérgre megnyílik a szalon-szerviz, és lesz az olajcsere lefújatom. Csak az itteni opelesek álltak rá, és nagyon fafejűek. Ezért nincs a családban opel. Vigyorog
Majd meggyőzöm őket, hogy ezt meg kell csinálni. Nemtudom számít-e, ha nem itt vettem az autót?
Az garis hiba meg kell csinálniuk.Nekem is megcsinálták volna,csak akkor azt mondták hogy 3nap kell hozzá.Mivel nekem csak a kilincs belső fele kopott,ezért én egy kis javító festékkel tökéletesen meg bírtam oldani.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #47 Dátum: 2008. Január 26. - 12:12:25 »

A szövet alól a lehajtószerkezetnél előkandikáló szivacs miatt tegnap kicserélték a hátsó üléstámlámat.
(áll. potom 55e pénz egy ilyen üléstámla - jó olcsó megoldás a GM-nek... )
Ha már ott jártam, hirtelen felindulásból berakattam Stocz mester által már korábban említett előtétet a fényszóró(k) áramkörébe. (Az Opelhez "kitalált" bigyó...) Remélem hosszabb élettartamúvá válnak az izzóim...
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #48 Dátum: 2008. Január 26. - 12:40:12 »

A szövet alól a lehajtószerkezetnél előkandikáló szivacs miatt tegnap kicserélték a hátsó üléstámlámat.
(áll. potom 55e pénz egy ilyen üléstámla - jó olcsó megoldás a GM-nek... )
Ha már ott jártam, hirtelen felindulásból berakattam Stocz mester által már korábban említett előtétet a fényszóró(k) áramkörébe. (Az Opelhez "kitalált" bigyó...) Remélem hosszabb élettartamúvá válnak az izzóim...
Az előtét bigyóért mit kellett fiztened?
Vagy ingyé vót?  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #49 Dátum: 2008. Január 26. - 15:09:57 »

Garanciában szerelik be.
Legalább is a Gombosnál és az M3-nál.
Meg sztem a Wallis-nál is. De ezt majd Kripic megmondja.
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #50 Dátum: 2008. Január 26. - 15:30:56 »

Garanciában szerelik be.
Legalább is a Gombosnál és az M3-nál.
Meg sztem a Wallis-nál is. De ezt majd Kripic megmondja.

A szövet alól a lehajtószerkezetnél előkandikáló szivacs miatt tegnap kicserélték a hátsó üléstámlámat.
(áll. potom 55e pénz egy ilyen üléstámla - jó olcsó megoldás a GM-nek... )
Ha már ott jártam, hirtelen felindulásból berakattam Stocz mester által már korábban említett előtétet a fényszóró(k) áramkörébe. (Az Opelhez "kitalált" bigyó...) Remélem hosszabb élettartamúvá válnak az izzóim...
Az előtét bigyóért mit kellett fiztened?
Vagy ingyé vót?  Kacsint

Na most jól megmondom  Kacsint:
Természetesen ingyé vót... (Emberünk nem is csodálkozott a kérésemen, szó nélkül, készségesen felkörmölte a lapjára, pusztán annyit bizonytalankodott, hogy belefér-e a napjukba, vagy később jöjjek vissza ezért - ugyibár eredetileg csak a támlacserére készültek...)
Naplózva
rapman
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12



« Hozzászólás #51 Dátum: 2008. Január 27. - 12:14:16 »

Sziasztok.Most egy honapos a lacsim és amikor átvettem a két visszapillanto igaz le lett mosva az autó , de a visszapillantok mintha koszosas lettek volna homályosabban lehetett bennük látni, mint amikor van egy 4-5 éves autod és a szélvédőre szépen ráégett már a kosz és nem lehet olyan szépen átláni rajta.Gondoltam én ez biztos nem hiba de az x edik mosás után sem tünt el ugyanolyan rosszul lehet belőlük látni.nappal még türhető de este mivel sötétitve vannak az ablakok mintmondjak , nemsokat látni belőlük.Van azokon védőfólia és én vagyok ekkora láma hogy nem vettem észre? vagy az tényleg hibás? lehet orvosolni vagy csere?garis egyaltalán az ilyen? az auto amugy nagyon jo , és nekem nem is eszik olyan horrort.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #52 Dátum: 2008. Január 27. - 15:46:35 »

Én még nem láttam rajtuk védő fóliát.
Az egyik nekem is homályosodik - de csak párás időben, mintásan (a minta mindíg ugyan az).
Próbáld meg esetleg alkohollal lemosni az üvegfelületet (valamilyen gyári vegy/konzerváló-szer maradvány lehet).
De leginkább felkeresni a szervízt (garancia), és nekik megemlíteni a gondodat - ezért vannak. Ha nem tudnak/akarnak segíteni akkor ráérsz mással próbálkozni.

A fóliázott ablak sajnos sokat ront az éjszakai látáson.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #53 Dátum: 2008. Január 27. - 16:53:17 »

Sziasztok.Most egy honapos a lacsim és amikor átvettem a két visszapillanto igaz le lett mosva az autó , de a visszapillantok mintha koszosas lettek volna homályosabban lehetett bennük látni, mint amikor van egy 4-5 éves autod és a szélvédőre szépen ráégett már a kosz és nem lehet olyan szépen átláni rajta.Gondoltam én ez biztos nem hiba de az x edik mosás után sem tünt el ugyanolyan rosszul lehet belőlük látni.nappal még türhető de este mivel sötétitve vannak az ablakok mintmondjak , nemsokat látni belőlük.Van azokon védőfólia és én vagyok ekkora láma hogy nem vettem észre? vagy az tényleg hibás? lehet orvosolni vagy csere?garis egyaltalán az ilyen? az auto amugy nagyon jo , és nekem nem is eszik olyan horrort.
Nem lehet, hogy a vax maradt rajt, amivel azért fújják le az egész autót, hogy a tengeri sós pára ne kezdje ki a gépet? Nem pucolták le rendesen, nem?
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
rapman
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12



« Hozzászólás #54 Dátum: 2008. Január 27. - 17:35:09 »

Igen tudom hogy a foliával mennyit lehet látni  Vigyorog nem ez az első foliás autom, csak az igazi baj az a tükör, de a vax az egy jo ötlet lehet az maradt rajta és csak le kell subickolni.Ezt holnap meg is probálom hátha csak ennyi a probléma.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #55 Dátum: 2008. Január 28. - 10:24:59 »

Igen tudom hogy a foliával mennyit lehet látni  Vigyorog nem ez az első foliás autom, csak az igazi baj az a tükör, de a vax az egy jo ötlet lehet az maradt rajta és csak le kell subickolni.Ezt holnap meg is probálom hátha csak ennyi a probléma.

Ezért írtam az alkoholt  Kacsint. Az old elég sok mindent.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #56 Dátum: 2008. Január 28. - 12:12:52 »

Igen tudom hogy a foliával mennyit lehet látni  Vigyorog nem ez az első foliás autom, csak az igazi baj az a tükör, de a vax az egy jo ötlet lehet az maradt rajta és csak le kell subickolni.Ezt holnap meg is probálom hátha csak ennyi a probléma.

Ezért írtam az alkoholt  Kacsint. Az old elég sok mindent.
Többek közt a hangulatot és a fegyelmet is.  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #57 Dátum: 2008. Február 09. - 19:11:54 »

Kérdés: a kilincset ugye úgy fényezik, hogy lebontják a kárpitot belülről és onnan szerelve veszik le?
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #58 Dátum: 2008. Február 09. - 20:18:54 »

Kérdés: a kilincset ugye úgy fényezik, hogy lebontják a kárpitot belülről és onnan szerelve veszik le?
Igen.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #59 Dátum: 2008. Február 09. - 22:32:09 »

Kérdés: a kilincset ugye úgy fényezik, hogy lebontják a kárpitot belülről és onnan szerelve veszik le?
Igen.
Értem és köszi az infót. Nos amíg ilyen hepciás vagyok, hogy vezetés közben az esetleges kárpitzörgés jobban idegesítene, mint a kilincs belső felének kopása, addig marad így. (Nekemcsak csak árnyaltan kopik, -nem pikkelyszerűen leválással- eddig és csak a vezetőülésnél, az van nyitogatva minden nap többször.)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!