Lacetti klub fórum
2024. április 18. - 18:35:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 147   Le
 
Szerző Téma: Lámpák, izzók  (Megtekintve 379149 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #705 Dátum: 2009. November 07. - 14:37:48 »

lehet kiszedés nélkül is? Nekem nem úgy tűnt.
Lehet,a rückwertz lámpa felől.Ez olyan,mint a pupilla műtét a végbél felől.Vigyorog Nade a viccet félretéve,a jobboldalit lehet,csak szűkös(nekem),de a bololdalihoz az akksi miatt nem lehet hozzáférni.
Én nem szedtem ki a lámpát, amikor a gyári izzókat lecseréltem megnövelt fényerejűre, pedig nekem sincs női kezem. Nagy hely tényleg nincs az igaz.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
capry
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


Lacetti SW 1,6 Elite, man.klíma, melange beige


« Hozzászólás #706 Dátum: 2009. November 07. - 15:02:24 »

A jobboldalit tudtam csak elképzelni én is. Mindhárom típusnál ugyanolyan a lámpa (4-5 ajtós, combi)
Nekem kombi van. Csak azért kérdezem, hogy ez nem lehet az oka, hogy neked sikerült?!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #707 Dátum: 2009. November 07. - 15:08:05 »

A jobboldalit tudtam csak elképzelni én is. Mindhárom típusnál ugyanolyan a lámpa (4-5 ajtós, combi)
Nekem kombi van. Csak azért kérdezem, hogy ez nem lehet az oka, hogy neked sikerült?!
Kedves Capry! Ne dőlj be a Cápa- meséknek! Egyébként a sedannak, és a legjobbnak, vagyis az SW-nek van egyforma lámpája elől, a HB-nek más van, nem dupla izzójú, csak sima H4-es, talán ezért tudta kicserélni kiszerelés nélkül. De hát ezt úgysem látta senki sem. Én is ki tudtam cserélni, nem szereltem ki, már kint volt, Csaba kiszedte. Ha ezt nem árulom el, én is ügyes lettem volna, mint a viziszörny. Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
capry
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


Lacetti SW 1,6 Elite, man.klíma, melange beige


« Hozzászólás #708 Dátum: 2009. November 07. - 15:23:43 »

 Vigyorog
Én is kiszedtem 1x és csalódottan visszahelyeztem, mert akkor konstatáltam, hogy az biza nem H4-es 

Most meg muszáj lesz a tartalékot behelyezni, mert megadta magát az egyik tompított (azt hiszem az a H7-es) De csőkulcs birtokában már nem is olyan nagy kunszt.
Naplózva
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #709 Dátum: 2009. November 07. - 19:04:04 »

Vigyorog
Én is kiszedtem 1x és csalódottan visszahelyeztem, mert akkor konstatáltam, hogy az biza nem H4-es 

Most meg muszáj lesz a tartalékot behelyezni, mert megadta magát az egyik tompított (azt hiszem az a H7-es) De csőkulcs birtokában már nem is olyan nagy kunszt.

Nem kell csőkulcs, a gyári tartozék 8-10-es villáskulccsal is ki lehet lazítani a hátsó csavart is: Benyúlsz, ferdén ráteszed az anyára és pont ki lehet vele lazítani.
Naplózva

Pittike
capry
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


Lacetti SW 1,6 Elite, man.klíma, melange beige


« Hozzászólás #710 Dátum: 2009. November 07. - 20:22:05 »

Erről nem is tudtam, hogy van ilyenem hozzá. De ha már van csőkulcsom, azzal elég egyszerű. De köszi az infót.
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #711 Dátum: 2009. November 08. - 06:58:00 »

lehet kiszedés nélkül is? Nekem nem úgy tűnt.
Lehet,a rückwertz lámpa felől.Ez olyan,mint a pupilla műtét a végbél felől.Vigyorog Nade a viccet félretéve,a jobboldalit lehet,csak szűkös(nekem),de a bololdalihoz az akksi miatt nem lehet hozzáférni.
Nekem a cserével nincs gondom simán megy kiszedett lámpa nélkül viszont a zárókupak visszatekerése megőrit.
Naplózva

06 70/22 11 222
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #712 Dátum: 2009. November 08. - 11:54:12 »

Vigyorog
Én is kiszedtem 1x és csalódottan visszahelyeztem, mert akkor konstatáltam, hogy az biza nem H4-es 

Most meg muszáj lesz a tartalékot behelyezni, mert megadta magát az egyik tompított (azt hiszem az a H7-es) De csőkulcs birtokában már nem is olyan nagy kunszt.

Nem kell csőkulcs, a gyári tartozék 8-10-es villáskulccsal is ki lehet lazítani a hátsó csavart is: Benyúlsz, ferdén ráteszed az anyára és pont ki lehet vele lazítani.
Milyen tartozék kulcs?
Volt hozzá kerékkulcs és emelő és más SEMMI. He
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #713 Dátum: 2009. November 08. - 12:01:04 »

Vigyorog
Én is kiszedtem 1x és csalódottan visszahelyeztem, mert akkor konstatáltam, hogy az biza nem H4-es 

Most meg muszáj lesz a tartalékot behelyezni, mert megadta magát az egyik tompított (azt hiszem az a H7-es) De csőkulcs birtokában már nem is olyan nagy kunszt.

Nem kell csőkulcs, a gyári tartozék 8-10-es villáskulccsal is ki lehet lazítani a hátsó csavart is: Benyúlsz, ferdén ráteszed az anyára és pont ki lehet vele lazítani.
Milyen tartozék kulcs?
Volt hozzá kerékkulcs és emelő és más SEMMI. He
Hát nekem sem volt csak ez a kettő He
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #714 Dátum: 2009. November 08. - 12:24:10 »

Vigyorog
Én is kiszedtem 1x és csalódottan visszahelyeztem, mert akkor konstatáltam, hogy az biza nem H4-es 

Most meg muszáj lesz a tartalékot behelyezni, mert megadta magát az egyik tompított (azt hiszem az a H7-es) De csőkulcs birtokában már nem is olyan nagy kunszt.

Nem kell csőkulcs, a gyári tartozék 8-10-es villáskulccsal is ki lehet lazítani a hátsó csavart is: Benyúlsz, ferdén ráteszed az anyára és pont ki lehet vele lazítani.
Milyen tartozék kulcs?
Volt hozzá kerékkulcs és emelő és más SEMMI. He
Hát nekem sem volt csak ez a kettő He
Van 1 csavarhúzó meg a villáskulcs is.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #715 Dátum: 2009. November 08. - 12:51:23 »

Vigyorog
Én is kiszedtem 1x és csalódottan visszahelyeztem, mert akkor konstatáltam, hogy az biza nem H4-es 

Most meg muszáj lesz a tartalékot behelyezni, mert megadta magát az egyik tompított (azt hiszem az a H7-es) De csőkulcs birtokában már nem is olyan nagy kunszt.

Nem kell csőkulcs, a gyári tartozék 8-10-es villáskulccsal is ki lehet lazítani a hátsó csavart is: Benyúlsz, ferdén ráteszed az anyára és pont ki lehet vele lazítani.
Milyen tartozék kulcs?
Volt hozzá kerékkulcs és emelő és más SEMMI. He
Hát nekem sem volt csak ez a kettő He
Van 1 csavarhúzó meg a villáskulcs is.
Már ha odadja a "kereskedő". Mert nekem akkor lesz, ha teszek bele.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #716 Dátum: 2009. November 08. - 13:14:57 »

Lehet ezen is spórolnak, mint a pótkeréken. Nekem is van villáskulcs és csavarhúzó. Vigyorog
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #717 Dátum: 2009. November 08. - 14:49:34 »

Nem tom' SW-ben hol van a helye ezeknek, de a HB-ben a pótkerékre rakható fekete nikecell térfogatkitöltőben ott van kialakítva a villáskulcs és a csavarhúzó helye is az emelőhöz adott szerszámok helye mellett.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #718 Dátum: 2009. November 08. - 15:09:19 »

Szerintem ugyanaz a nikecell forma van mindegyikbe.Az SW ben is van villáskulcs és csavarhúzó.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #719 Dátum: 2009. November 08. - 15:16:17 »

Lehet ezen is spórolnak, mint a pótkeréken. Nekem is van villáskulcs és csavarhúzó. Vigyorog
Vagy nekem már a szalonban.....
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 147   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!