Lacetti klub fórum
2024. április 20. - 05:29:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 147   Le
 
Szerző Téma: Lámpák, izzók  (Megtekintve 379213 alkalommal)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #720 Dátum: 2009. November 08. - 15:52:47 »

Szerintem ugyanaz a nikecell forma van mindegyikbe.Az SW ben is van villáskulcs és csavarhúzó.

Szerintem meg nem. A  kombinál nem a pótkerékben van.
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #721 Dátum: 2009. November 08. - 17:05:02 »

Szerintem ugyanaz a nikecell forma van mindegyikbe.Az SW ben is van villáskulcs és csavarhúzó.


Igen. Csak nekem gondos kezek valahol, valamikor eltávolították a szerszámokat. Átadáskor csak a kerékkulcs és az emelő volt benne.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #722 Dátum: 2009. November 08. - 17:08:55 »

Szerintem ugyanaz a nikecell forma van mindegyikbe.Az SW ben is van villáskulcs és csavarhúzó.


Igen. Csak nekem gondos kezek valahol, valamikor eltávolították a szerszámokat. Átadáskor csak a kerékkulcs és az emelő volt benne.
Azért, mert tudták, hogy az SW-hez nem is kell, olyan jó! Kacsint Vigyorog Kerékkulcs, és emelő azért van benne, ha a tavaszi, őszi átcserélést otthon is meg lehessen oldani. Más szerszám csak azért kell esetleg, hogy talin bütykölhessünk más autóján valamit, vagy radart építsünk be. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #723 Dátum: 2009. November 08. - 17:40:07 »

......hogy talin bütykölhessünk más autóján valamit, vagy radart építsünk be. Kacsint Vigyorog
Aham...egy villáskulccsal és egy csavarhúzóval..... Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #724 Dátum: 2009. November 08. - 19:31:40 »

......hogy talin bütykölhessünk más autóján valamit, vagy radart építsünk be. Kacsint Vigyorog
Aham...egy villáskulccsal és egy csavarhúzóval..... Vigyorog Vigyorog
Ja nem, a szerszámkészlet LadLacnál, és nálam van, biztonság okáért. Ezért is több a fogyink, mint Diablonak. Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #725 Dátum: 2009. November 08. - 22:56:58 »

......hogy talin bütykölhessünk más autóján valamit, vagy radart építsünk be. Kacsint Vigyorog
Aham...egy villáskulccsal és egy csavarhúzóval..... Vigyorog Vigyorog
Ja nem, a szerszámkészlet LadLacnál, és nálam van, biztonság okáért. Ezért is több a fogyink, mint Diablonak. Vigyorog
Nekem benne voltak a szerszámok viszont az emelőnek nem tiudom hol van a helye.Igaz mivel ismerős intézte a lacsit olyan rendes volt hogy arra is volt gondja teljesértékű pótkereket kaptam és ugy gondolom ezért nincs helye az emelőnek.
Naplózva

06 70/22 11 222
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #726 Dátum: 2009. November 08. - 23:11:12 »

......hogy talin bütykölhessünk más autóján valamit, vagy radart építsünk be. Kacsint Vigyorog
Aham...egy villáskulccsal és egy csavarhúzóval..... Vigyorog Vigyorog
Ja nem, a szerszámkészlet LadLacnál, és nálam van, biztonság okáért. Ezért is több a fogyink, mint Diablonak. Vigyorog
Nekem benne voltak a szerszámok viszont az emelőnek nem tiudom hol van a helye.Igaz mivel ismerős intézte a lacsit olyan rendes volt hogy arra is volt gondja teljesértékű pótkereket kaptam és ugy gondolom ezért nincs helye az emelőnek.
Nekem is teljes pótkerekem van,belefér a felnibe az emelő szerszámostul.Csak nem megy rögtön elsőre,de belefér.Kacsint
Naplózva
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #727 Dátum: 2009. November 09. - 08:34:30 »

......hogy talin bütykölhessünk más autóján valamit, vagy radart építsünk be. Kacsint Vigyorog
Aham...egy villáskulccsal és egy csavarhúzóval..... Vigyorog Vigyorog
Ja nem, a szerszámkészlet LadLacnál, és nálam van, biztonság okáért. Ezért is több a fogyink, mint Diablonak. Vigyorog
Nekem benne voltak a szerszámok viszont az emelőnek nem tiudom hol van a helye.Igaz mivel ismerős intézte a lacsit olyan rendes volt hogy arra is volt gondja teljesértékű pótkereket kaptam és ugy gondolom ezért nincs helye az emelőnek.
Nekem is teljes pótkerekem van,belefér a felnibe az emelő szerszámostul.Csak nem megy rögtön elsőre,de belefér.Kacsint
Ott a helye a potkerekbe, na persze ha jol van osszecsomagolva Vigyorog
Naplózva

Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #728 Dátum: 2009. November 09. - 15:34:25 »

......hogy talin bütykölhessünk más autóján valamit, vagy radart építsünk be. Kacsint Vigyorog
Aham...egy villáskulccsal és egy csavarhúzóval..... Vigyorog Vigyorog
Ja nem, a szerszámkészlet LadLacnál, és nálam van, biztonság okáért. Ezért is több a fogyink, mint Diablonak. Vigyorog
Nekem benne voltak a szerszámok viszont az emelőnek nem tiudom hol van a helye.Igaz mivel ismerős intézte a lacsit olyan rendes volt hogy arra is volt gondja teljesértékű pótkereket kaptam és ugy gondolom ezért nincs helye az emelőnek.
Nekem is teljes pótkerekem van,belefér a felnibe az emelő szerszámostul.Csak nem megy rögtön elsőre,de belefér.Kacsint
Ott a helye a potkerekbe, na persze ha jol van osszecsomagolva Vigyorog
Hiába nézegetem nincs helye!Már az a fekete habféle is körben le van törögetve igy beletéve a pótkerékbe.Valószinű a mankókerékhez való volt és igy oldották meg hogy beleférjen.
Naplózva

06 70/22 11 222
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #729 Dátum: 2009. November 09. - 22:52:13 »

Nem a csomagtér padlólemez hátsó oldalára (a lökhárító irányába) kell odaszorítani a kilógó csavarvég és az alatta lévő kis lapocska közé? Vagy az csak mankókerékkel fér oda?  He

(Vagy az Opeleknek van ott?)
Naplózva

Pittike
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #730 Dátum: 2009. November 09. - 23:25:32 »

Nem a csomagtér padlólemez hátsó oldalára (a lökhárító irányába) kell odaszorítani a kilógó csavarvég és az alatta lévő kis lapocska közé? Vagy az csak mankókerékkel fér oda?  He

(Vagy az Opeleknek van ott?)
próbáltam oda is betenni de nem fér.Igy az ülésfelőli részen van a mélyláda alatt,igaz megemeli a csomi alsó boritását de még mindig jobb mintha csapódik ide oda a kanyarokban.
Naplózva

06 70/22 11 222
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #731 Dátum: 2009. November 10. - 08:22:01 »

Nem a csomagtér padlólemez hátsó oldalára (a lökhárító irányába) kell odaszorítani a kilógó csavarvég és az alatta lévő kis lapocska közé? Vagy az csak mankókerékkel fér oda?  He

(Vagy az Opeleknek van ott?)
próbáltam oda is betenni de nem fér.Igy az ülésfelőli részen van a mélyláda alatt,igaz megemeli a csomi alsó boritását de még mindig jobb mintha csapódik ide oda a kanyarokban.

Az emelő tetején (ami csatlakozik a küszöbhöz) van egy rés vagy lyuk, azt a tőcsavarra rá kell akasztani. Így is próbáltad?
Naplózva

Pittike
Sean
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124



« Hozzászólás #732 Dátum: 2009. November 10. - 16:57:25 »

nem tudja véletlenül valaki,hogy a lámpánál valami csavarral hol tudom álltani a fényszoró magasságot?bellül legfelül van,de még igy is eléggé magam elé világít csak!
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #733 Dátum: 2009. November 10. - 17:00:32 »

nem tudja véletlenül valaki,hogy a lámpánál valami csavarral hol tudom álltani a fényszoró magasságot?bellül legfelül van,de még igy is eléggé magam elé világít csak!
Nem raktad rosszul be véletlenül az izzót?
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Sean
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124



« Hozzászólás #734 Dátum: 2009. November 10. - 17:03:11 »

nem tudja véletlenül valaki,hogy a lámpánál valami csavarral hol tudom álltani a fényszoró magasságot?bellül legfelül van,de még igy is eléggé magam elé világít csak!
Nem raktad rosszul be véletlenül az izzót?
májusban vettem 4 évesen,én nem cserélgettem benne izzót még!nyáron is zavart ez már de most hogy sokkal többet van sötét elérkezettnek láttam cselekedni!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 147   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!